GITARRLUTA, Levin, 1900-talets första hälft.

1076815. GITARRLUTA, Levin, 1900-talets första hälft.

Längd 115 cm, bredd 35 cm.

Baksida med spricka, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 115 cm, bredd 35 cm.

Baksida med spricka, slitage.

Antal besök: 1 635