TERRIN MED UNDERFAT, porslin, Kina, 1800-tal.

1076808. TERRIN MED UNDERFAT, porslin, Kina, 1800-tal.

Terrin längd 37 cm höjd 22 cm
Underfat längd 37 cm bredd 30 cm, höjd 7 cm.

Lagningar, sprickor och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Terrin längd 37 cm höjd 22 cm

Antal besök: 780