HELIKOPTER, radiostyrd.

HELIKOPTER, radiostyrd.
1076806. HELIKOPTER, radiostyrd.

Längd 120 cm, bredd 40 cm
Fjärrkontroll medföljer.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 120 cm, bredd 40 cm
Fjärrkontroll medföljer.

Slitage och skador.

Antal besök: 828