OLLE KÅKS. "Karneval", olja på duk, signerad, 1984, utställd 1985 på Moderna Museet , Stockholm.

1076368. OLLE KÅKS. "Karneval", olja på duk, signerad, 1984, utställd 1985 på Moderna Museet , Stockholm.

260x208 cm

Utställningskatalog från Moderna Museet medföljer, "Karneval" sid 88.

mindre åldersslitage, färgbortfall.

Olle Kåks (1941–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

260x208 cm

Olle Kåks (1941–2003)

Antal besök: 1 349