BYRÅ, teak, 1950-tal.

BYRÅ, teak, 1950-tal.
10761. BYRÅ, teak, 1950-tal.

Tre lådor. Svärtande detaljer. Nyckel finns. Längd 91, bredd 46, höjd 65 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
10761. BYRÅ, teak, 1950-tal.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 322