H. WILSON. En ung man.

H. WILSON. En ung man.
1076045. H. WILSON. En ung man.

Olja på duk
Signerad och daterad 1927
61 x 51 cm.

Liten skada på bildskiktet och stödet. Med ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad och daterad 1927
61 x 51 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 893