VÄGGBORD, PALL SAMT SPEGEL, gustaviansk stil, Sverige, 1900-tal.

107584. VÄGGBORD, PALL SAMT SPEGEL, gustaviansk stil, Sverige, 1900-tal.

Beige/gul yta med ådring. Skiva av ek.
Dekor med bl.a kannelyr. Pall med sadelgjord.
Bordets längd ca 80 cm. Spegel 60 x 115 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 094