BRANDSPRUTA, mässing, 1900-tal.

1075531. BRANDSPRUTA, mässing, 1900-tal.

Höjd ca 77 cm.

Ålders samt bruksslitage. Bucklor. Slang saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 77 cm.

Antal besök: 519