MINIBYRÅ, 18/1900-tal.

MINIBYRÅ, 18/1900-tal.
1075400. MINIBYRÅ, 18/1900-tal.

Längd ca 39 cm, bredd 20 cm, höjd 48 cm.

Ålders samt bruksslitage. Fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 698