SKÅP, omkring 1900.

SKÅP, omkring 1900.
1075114. SKÅP, omkring 1900.

Längd ca. 141, bredd 45, höjd 170 cm.

Bruksslitage. Repor. Lister med slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
1075114. SKÅP, omkring 1900.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 269