Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
FRANTIŠEK LETÁK. Stadsvy, olja på duk, signerad.
1075069. FRANTIŠEK LETÁK. Stadsvy, olja på duk, signerad.
ca 45x49 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 45x49 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
593