RANA, textil, samisk, 1900-tal.

1074699. RANA, textil, samisk, 1900-tal.

Mått ca 123 x 66 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 123 x 66 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 252