SPEGLAR, 2 st, empirestil samt blandstil. 1900-tal.

10745. SPEGLAR, 2 st, empirestil samt blandstil. 1900-tal.

Spegel emirestil med dekor av krigare. 62 x 38 cm.
Segel blandstil 64 x 47 cm.

Smärre slitage och färgbortfall.
Krön saknas på den större spegeln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Segel blandstil 64 x 47 cm.

Antal besök: 946