SERVERINGBRICKA, nysilver,1900-talets andra hälft.

1074462. SERVERINGBRICKA, nysilver,1900-talets andra hälft.

Längd 50 cm. Bredd 36. I originalkartong.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 245