JACQUES EITEL. Olja på pannå.

JACQUES EITEL. Olja på pannå.
1074417. JACQUES EITEL. Olja på pannå.

Fleurs a local. Bretagne. Signerad. 23x28 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 701