SERVISDELAR, 12 delar, glas, dekor med tomtar.

107367. SERVISDELAR, 12 delar, glas, dekor med tomtar.

Kanna, skål samt 10 glögglas.
Höjd 7 - 17,5 cm.

Ett glas med nagg. Dekor med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna, skål samt 10 glögglas.
Höjd 7 - 17,5 cm.

Antal besök: 941