PARTI JULSAKER, juldekorationer.

107366. PARTI JULSAKER, juldekorationer.

Ljusstakar i trä och i konstmassa. Tomtar i form av stearinljus.
Ljusklämmor till julgransljus och div juldekorationer.

Ljusstakar med brännskador.
Ljusstakar i konstmassa med avslag.
Halmdekorationer med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakar med brännskador.
Halmdekorationer med slitage.

Antal besök: 1 386