UPPLÄGGSFAT, porslin, Noel, Royal Grafton, England.

107328. UPPLÄGGSFAT, porslin, Noel, Royal Grafton, England.

Vit glaserat gods. Bräm med polykrom dekor med järnek. Förgylld kant.
Diameter 27 cm.

Spegel med repor efter bestick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 27 cm.

Antal besök: 1 697