SABEL, 1800-TALET, MED BALJA.

SABEL, 1800-TALET, MED BALJA.
1073116. SABEL, 1800-TALET, MED BALJA.

Mässingsfäste, kavel klädd med rockskinn, längd ca 74,5 cm.

Slitage, skador, kavellindning saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 520