FRACKKNAPPAR, 18K rödguld.

FRACKKNAPPAR, 18K rödguld.
1072801. FRACKKNAPPAR, 18K rödguld.

Tillverkade av Lindgren Juvelerare Hugo
Stämplade 18K, Stockholm, kattfot, A9 (1951), LI
Vikt 3,1 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 3,1 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 587