PARTI DIVERSE GLAS, 16 delar, lockskål, karaff med hänkel, sked samt 10 + 3 glas. 1900-tal.

10725. PARTI DIVERSE GLAS, 16 delar, lockskål, karaff med hänkel, sked samt 10 + 3 glas. 1900-tal.

Höjd 7cm - 33 cm.

Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7cm - 33 cm.

Smärre nagg.

Antal besök: 1 122