ALICE GASSNER. Hästporträtt, olja på duk, signerad och daterad 1934.

107195. ALICE GASSNER. Hästporträtt, olja på duk, signerad och daterad 1934.

Bär påskrift Stockholm. 55x65 cm.

Obetydliga krackeleringar, duklagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 429