DAGBÄDD MED BORD, teak, Erik Wörtz IKEA, 1960-tal.

1071357. DAGBÄDD MED BORD, teak, Erik Wörtz IKEA, 1960-tal.

Lösa plymåer, Längd 160, bredd 80, sitthöjd ca 36 cm. Bordet Längd 80, bredd 35, höjd 28 cm.

Madrass med med annan färg. Bord med fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 922