HUSHÅLLSVÅG, troligen Ticka tillverkad av Karlsson, Sverige, 1900-talets mitt.

107127. HUSHÅLLSVÅG, troligen Ticka tillverkad av Karlsson, Sverige, 1900-talets mitt.

Vit lackerad metall. Två skålar i rostfri metall.
Längd ca 30 cm inkl mindre vågskål.
Bredd 10 cm.
Höjd 21 cm inkl vågskål.

Smärre repor och missfärgningar. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 10 cm.
Höjd 21 cm inkl vågskål.

Antal besök: 5 628