PALL, Höj och sänkbar, 18/1900-tal.

1071159. PALL, Höj och sänkbar, 18/1900-tal.

Höjd ca 54 cm..

Åldersslitage, textil med ställvis hårdare slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 54 cm..

Antal besök: 331