FÅTÖLJER, 1 par, björk, 1930/40-tal.

107106. FÅTÖLJER, 1 par, björk, 1930/40-tal.

röd klädsel.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

röd klädsel.

bruksslitage.

Antal besök: 751