STOL, Lindome, Olaus Svensson, 1773-1832.

107098. STOL, Lindome, Olaus Svensson, 1773-1832.

Vitmålad. Brännstämplad.

Slitage, ommålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålad. Brännstämplad.

Slitage, ommålad.

Antal besök: 816