BORD, rokokostil, 1900-tal.

BORD, rokokostil, 1900-tal.
107087. BORD, rokokostil, 1900-tal.

Med låda i sargen. Svartmålat
Längd 69, bredd 45, höjd 73 cm.

Slitage, repor, renoverat och kompletterat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med låda i sargen. Svartmålat

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 862