Bland annat:
GEP 8882 "Twist and Shout".
MMT-A1/MMT B1 "Magical mystery tour".
GEOS 234 "Help!".
Samt: GEOS 224, GEP 8880, R 5452, SD 5983, R 5160, R 5365, R 5570, R 5777, R 5655 samt SD 5958.
Bruksslitage. Omslag med skador. Skivor ej fullt genomgångna.
Bland annat:
GEP 8882 "Twist and Shout".
GEOS 234 "Help!".