PENSELLSTÄLL, Blanc de chine, Kina.

107064. PENSELLSTÄLL, Blanc de chine, Kina.

Märkt med löv samt sigillstämpel i lack.
Längd 7,5 cm.

Slitage, smärre nagg på dekoren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 7,5 cm.

Antal besök: 686