107037. PARTI FIGURINER (11), keramik, Simmulson, Gabriel m.m, 1900-tal.
Väggplatta och eskimå, Mari Simmulson UE
Ugglor, Gabriel
Äldre tomte
Panda, Lomonosov
Tomtens höjd: 35 cm.
Tomten har skador och lagning, väggplatta med produktionsdefekt. I övrigt bruksslitage.