PARTI PORSLIN (23), bl.a Rörstrand "Svenska Slott", Royal Copenhagen, Gabriel m.m, 1900-tal.

107029. PARTI PORSLIN (23), bl.a Rörstrand "Svenska Slott", Royal Copenhagen, Gabriel m.m, 1900-tal.

Största diameter: 25 cm.

Slitage, några sprickor, några missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största diameter: 25 cm.

Antal besök: 871