MUNKSTOL, ek, 1900-talets första hälft.

1070111. MUNKSTOL, ek, 1900-talets första hälft.

Svarvade ben, ryggbricka med skuren dekorrygg
höjd 86, sitthöjd 42 cm.

Bruksslitage,repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 86, sitthöjd 42 cm.

Bruksslitage,repor.

Antal besök: 1 252