SIDEBOARD, teak, 60-tal.

SIDEBOARD, teak, 60-tal.
1070110. SIDEBOARD, teak, 60-tal.

Två skåpdörrar, bakomliggande hyllplan, fyra förvaringsfack. Längd 149, bredd 45, höjd 78,6 cm.

Repor, fläckar, bruksslitage och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 038