SKRIVSKÅP, Hjalmar Jacksons snickerier, brännmärkt HJ.J. 1900-talets första hälft.

106976. SKRIVSKÅP, Hjalmar Jacksons snickerier, brännmärkt HJ.J. 1900-talets första hälft.

Längd 115 bredd 45,5 höjd 182 cm.

Delar av skåpets inredning saknas.
Slitage, fläckar, ställvis blekt, stötmärken, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 294