SOFFBORD, TRE DELAR, "ECLIPSE", Jon Gasca för Stua, Spanien.

1069690. SOFFBORD, TRE DELAR, "ECLIPSE", Jon Gasca för Stua, Spanien.

Vitlackerade. Höjd 20 - 30 cm.

Repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, bruksslitage.

Antal besök: 3 209