JÖRGEN WARING. "MYTHOLOGICAL PAINTING".

1069668. JÖRGEN WARING. "MYTHOLOGICAL PAINTING".

Signerad och daterad 09, blandteknik med collage på duk ca 121x120x4 cm.

Ej ramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej ramad.

Antal besök: 736