URNOR, 2 st. Rörstrand, 1800-talets slut.

106949. URNOR, 2 st. Rörstrand, 1800-talets slut.

Flintgods med målad dekor. Höjd 31 cm.

Snarlika men ej ett par. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 371