ULLA BRITTA EMITSLÖF DEJMO. Olja på duk, signerad och daterad -65.

106936. ULLA BRITTA EMITSLÖF DEJMO. Olja på duk, signerad och daterad -65.

Blommor. 64 x 74 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blommor. 64 x 74 cm.

Antal besök: 2 151