RESERVOIRPENNOR, 2 st, Montblanc M344 samt Watermans, 1950/1960-tal.

106925. RESERVOIRPENNOR, 2 st, Montblanc M344 samt Watermans, 1950/1960-tal.

Spetsar i guld, 14k samt guld 18k.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 281