FÄLLBORD, empirestil, 1800-tal.

1069132. FÄLLBORD, empirestil, 1800-tal.

Diameter ca 102 cm. Höjd ca 76,5 cm.

Slitage, stötmärken, delvis blekt. Fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 330