DAMUR ROLEX, Oyster Perpetual Date.

106897. DAMUR ROLEX, Oyster Perpetual Date.

Ref nr 69172,
Guld/stål
Jubiléelänk.
Tillverkad 1978.
Certifikat.
Ej box.

Smärre bruksslitage/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ref nr 69172,
Guld/stål
Jubiléelänk.
Tillverkad 1978.
Certifikat.
Ej box.

Smärre bruksslitage/repor.

Antal besök: 2 149