PARTI KERAMIK, 38 delar, Danmark.

10689. PARTI KERAMIK, 38 delar, Danmark.

Bland annat: Servisdelar, 26 delar, Aluminia/Royal Copenhagen. Brickor 5 st, Royal Copenhagen Piet Hein, längd ca 17cm.

Nagg, mindre skador, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 833