SOFFBORD, Johannes Andersen, Damnark.

106867. SOFFBORD, Johannes Andersen, Damnark.

Längd 158, bredd 75, höjd 49 cm.

Slitage, smärre fanerskada, solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 722