SLAGBORD med en klaff och lådor, 1800-tal.

1068516. SLAGBORD med en klaff och lådor, 1800-tal.

höjd 73 cm, bredd 111 cm.

ålders- och bruksslitage, böjt gångjärn.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 73 cm, bredd 111 cm.

Antal besök: 356