NATTDUKSBORD, gustaviansk stil, med stenskiva, 1900-talets början.

10684. NATTDUKSBORD, gustaviansk stil, med stenskiva, 1900-talets början.

Dörr med romb, låda. hjul.
Längd 48, bredd 40, höjd 72 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dörr med romb, låda. hjul.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 862