PINNSOFFA, engelsk stil.

PINNSOFFA, engelsk stil.
1068413. PINNSOFFA, engelsk stil.

Total höjd ca 76 cm
Total bredd ca 128 cm
Sitthöjd ca 40 cm.

Bruksslitage.repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 76 cm
Total bredd ca 128 cm
Sitthöjd ca 40 cm.

Bruksslitage.repor.

Antal besök: 877