SERVERINGSBORD, mahogny, tidigt 1900-tal.

10682. SERVERINGSBORD, mahogny, tidigt 1900-tal.

Oval skiva, hjul.
Längd 81 cm, bredd 58 cm, höjd 66 cm.

Repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oval skiva, hjul.

Repor, bruksslitage.

Antal besök: 586