DAMARMBANDSUR, Fokker, boett 14k guld.

106813. DAMARMBANDSUR, Fokker, boett 14k guld.

Töjbart armband i metall.

Slitage, skador. Plastglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Töjbart armband i metall.

Slitage, skador. Plastglas.

Antal besök: 1 106