KANDELABER, för 7 ljus, smide, 1900-tal.

106798. KANDELABER, för 7 ljus, smide, 1900-tal.

"Tro, hopp och kärlek". Höjd 69,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 112